AJAKAVA
Tänased ja tulevased mängud
22.10.2021 15:00 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M SK Tapa/Tapa valla SK PA 2002 Põlva KPK/Põlva SK PA 2002  
22.10.2021 16:20 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu PA 2002 HC Tallas/Aruküla PA 2002  
22.10.2021 17:40 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Tallas/Tallinna Spordikool PA 2002 HC Viimsi PA 2002  
23.10.2021 10:00 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Viimsi PA 2002 SK Tapa/Tapa valla SK PA 2002  
23.10.2021 11:20 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Tallas/Aruküla PA 2002 Põlva KPK/Põlva SK PA 2002  
23.10.2021 12:40 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu PA 2002 HC Tallas/Tallinna Spordikool PA 2002  
23.10.2021 14:00 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M Põlva KPK/Põlva SK PA 2002 HC Viimsi PA 2002  
23.10.2021 16:20 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Tallas/Tallinna Spordikool PA 2002 HC Tallas/Aruküla PA 2002  
23.10.2021 17:40 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M SK Tapa/Tapa valla SK PA 2002 Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu PA 2002  
24.10.2021 10:00 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Viimsi PA 2002 HC Tallas/Aruküla PA 2002  
24.10.2021 11:20 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M SK Tapa/Tapa valla SK PA 2002 HC Tallas/Tallinna Spordikool PA 2002  
24.10.2021 12:40 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M Põlva KPK/Põlva SK PA 2002 Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu PA 2002  
24.10.2021 15:00 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Tallas/Aruküla PA 2002 SK Tapa/Tapa valla SK PA 2002  
24.10.2021 16:20 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu PA 2002 HC Viimsi PA 2002  
24.10.2021 17:40 Viljandi Spordikeskus EKV 2021 PA 2002 M HC Tallas/Tallinna Spordikool PA 2002 Põlva KPK/Põlva SK PA 2002  
26.10.2021 17:30 Kristiine Sport EKV 2021 N W Reval-Sport/Mella N K HC Kehra N K  
26.10.2021 18:00 Kehra Spordihoone EMV 2022 M EL M HC Kehra/Primend Viljandi SK/Pärnu  
26.10.2021 19:30 Tartu Ülikooli spordihoone EMV 2022 M EL M Tartu Ülikool HC Tallinn 2  
27.10.2021 18:30 Kuristiku Gümnaasium EMV 2022 M EL M HC Tallas/Tallinna SK HC Viimsi  
28.10.2021 19:00 Tapa Spordikeskus EMV 2022 M EL M SK Tapa/Tapa valla SK Coop Põlva  
31.10.2021 13:00 Valga Spordihoone EMV 2022 M EL M Valga Käval Põlva/Arcwood  
01.11.2021 19:00 Kristiine Sport EMV 2022 M EL M HC Tallinn/Mustamäe HC Tallas/Tallinna SK  
04.11.2021 18:00 Mesikäpa Hall EMV 2022 M EL M Coop Põlva Tallinna KA/Audentes  
04.11.2021 19:00 Tapa Spordikeskus EMV 2022 M EL M SK Tapa/ Tapa valla SK N Tartu Ülikool  
04.11.2021 19:00 Viimsi kooli spordihoone EMV 2022 M EL M HC Viimsi HC Kehra/Primend  
Viimased mängud
20.10.2021 19:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 M M HC Kehra/Horizon Pulp&Paper K 23 : 17 Raasiku/Mistra K Lõppenud  
20.10.2021 19:00 Mesikäpa Hall EKV 2021 M M Põlva Serviti K 59 : 13 Valga Käval K Lõppenud  
19.10.2021 20:00 Mesikäpa Hall EKV 2021 M M Põlva/Arcwood K 18 : 30 Viljandi HC K Lõppenud  
19.10.2021 19:15 Aruküla Põhikooli Spordisaal EKV 2021 N W Aruküla/Mistra N K 33 : 23 HC Tabasalu/Audentes N K Lõppenud  
19.10.2021 19:00 Viimsi kooli spordihoone EMV 2022 M EL M HC Viimsi 27 : 23 Coop Põlva Lõppenud  
18.10.2021 19:00 Kristiine Sport EMV 2022 M EL M HC Tallinn/Mustamäe 30 : 39 Tartu Ülikool Lõppenud  
17.10.2021 17:20 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool TA 2002 33 : 18 HC Tabasalu TA 2002 Lõppenud  
17.10.2021 16:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Aruküla SK PD2 2010 20 : 15 Valga KK Käval PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 15:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 14 : 12 HC Kehra PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 15:00 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W Aruküla SK/Mistra TA 2002 23 : 21 SK Reval-Sport/Kopli TA 2002 Lõppenud  
17.10.2021 14:30 Valga Spordihoone EMV 2022 M EL M Valga Käval 34 : 27 HC Tallas/Tallinna SK Lõppenud  
17.10.2021 14:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 7.-10.koht M Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 12 : 26 HC Tallas/Tallinn PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 13:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 7.-10.koht M HC Viimsi PD2 2010 11 : 6 SK Reval-Sport PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 13:40 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W HC Kehra TA 2002 14 : 34 SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool TA 2002 Lõppenud  
17.10.2021 13:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 13 : 15 Valga KK Käval PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 12:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Aruküla SK PD2 2010 20 : 12 HC Kehra PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 11:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 17 : 23 SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 11:20 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W HC Tabasalu TA 2002 21 : 20 Aruküla SK/Mistra TA 2002 Lõppenud  
17.10.2021 10:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 7.-10.koht M HC Tallas/Tallinn PD2 2010 27 : 5 SK Reval-Sport PD2 2010 Lõppenud  
17.10.2021 10:00 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W SK Reval-Sport/Kopli TA 2002 18 : 27 HC Kehra TA 2002 Lõppenud  
17.10.2021 10:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 7.-10.koht M HC Viimsi PD2 2010 9 : 21 Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 18:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M Valga KK Käval PD2 2010 26 : 14 SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 17:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 1.-6.koht M HC Kehra PD2 2010 22 : 18 Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 17:20 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W Aruküla SK/Mistra TA 2002 12 : 27 SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool TA 2002 Lõppenud  
16.10.2021 17:00 Valga Spordihoone EMV 2022 M EL M HC Tallas/Tallinna SK 25 : 27 Valga Käval Lõppenud  
16.10.2021 16:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Aruküla SK PD2 2010 39 : 4 SK Reval-Sport PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 16:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M HC Kehra PD2 2010 22 : 8 Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 15:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M HC Viimsi PD2 2010 6 : 30 Valga KK Käval PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 15:00 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W HC Tabasalu TA 2002 21 : 26 HC Kehra TA 2002 Lõppenud  
16.10.2021 14:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M HC Tallas/Tallinn PD2 2010 16 : 24 Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 13:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 14 : 17 Aruküla SK PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 13:40 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool TA 2002 32 : 13 SK Reval-Sport/Kopli TA 2002 Lõppenud  
16.10.2021 13:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 18 : 21 HC Kehra PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 12:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M SK Reval-Sport PD2 2010 5 : 6 HC Viimsi PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 11:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 19 : 24 HC Tallas/Tallinn PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 11:20 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W HC Kehra TA 2002 24 : 26 Aruküla SK/Mistra TA 2002 Lõppenud  
16.10.2021 10:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Valga KK Käval PD2 2010 26 : 14 Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 Lõppenud  
16.10.2021 10:00 Kristiine Sport EKV 2021 TA 2002 W SK Reval-Sport/Kopli TA 2002 20 : 26 HC Tabasalu TA 2002 Lõppenud  
16.10.2021 10:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 25 : 16 SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 20:00 Mesikäpa Hall EMV 2022 M EL M Põlva/Arcwood 34 : 21 HC Kehra/Primend Lõppenud  
15.10.2021 18:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Aruküla SK PD2 2010 20 : 15 Valga KK Käval PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 18:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M HC Kehra PD2 2010 17 : 20 Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 17:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 16 : 21 SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 16:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M SK Reval-Sport PD2 2010 7 : 24 Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 15:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M HC Tallas/Tallinn PD2 2010 20 : 27 HC Kehra PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 15:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M HC Viimsi PD2 2010 6 : 40 Aruküla SK PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 14:15 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M Põlva KPK/Põlva SK PD2 2010 29 : 11 Tallinna Käsipalliakadeemia 2 PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 13:30 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Valga KK Käval PD2 2010 29 : 4 SK Reval-Sport PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 12:45 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 B-grupp M SK Tapa/Tapa valla SK PD2 2010 25 : 21 HC Tallas/Tallinn PD2 2010 Lõppenud  
15.10.2021 12:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 PD2 2010 A-grupp M Tallinna Käsipalliakadeemia 1 PD2 2010 34 : 6 HC Viimsi PD2 2010 Lõppenud  
14.10.2021 19:00 Viimsi kooli spordihoone EMV 2022 M EL M HC Viimsi 36 : 26 Tallinna KA/Audentes Lõppenud  
14.10.2021 18:00 Mesikäpa Hall EMV 2022 M EL M Coop Põlva 36 : 32 Tartu Ülikool Lõppenud  
14.10.2021 17:00 Kristiine Sport EMV 2022 M EL M HC Tallinn/Mustamäe 28 : 33 SK Tapa/Tapa valla SK Lõppenud  
13.10.2021 19:00 Viljandi Spordikeskus EMV 2022 M EL M Viljandi SK/Pärnu 30 : 34 HC Tallas/Tallinna SK Lõppenud  
12.10.2021 17:45 Kristiine Sport EKV 2021 N W Reval-Sport/Mella N K 22 : 24 Aruküla/Mistra N K Lõppenud  
11.10.2021 19:00 Kehra Spordihoone EKV 2021 N W HC Kehra N K 17 : 30 HC Tabasalu/Audentes N K Lõppenud  
10.10.2021 16:30 Viimsi kooli spordihoone EMV 2022 M EL M Tallinna KA/Audentes 24 : 23 Viljandi SK/Pärnu Lõppenud  
10.10.2021 14:30 Viimsi kooli spordihoone EMV 2022 M EL M HC Tallinn 2 30 : 25 Valga Käval Lõppenud  
07.10.2021 18:00 Mesikäpa Hall EMV 2022 M EL M Coop Põlva 42 : 25 HC Tallinn/Mustamäe Lõppenud