AJAKAVA
Tänased ja tulevased mängud
19.01.2020 09:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 R-S/Lasnamäe TA 2000 Täna  
19.01.2020 10:25 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Tallinna SK TA 2000 HC Kehra TA 2000 Täna  
19.01.2020 11:50 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M SK Tapa/Tapa SK PB 2003 HC Tallas PB 2003 Täna  
19.01.2020 13:05 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Lasnamäe TA 2000 R-S/Kopli TA 2000 Täna  
19.01.2020 14:30 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W HC Kehra TA 2000 SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 Täna  
19.01.2020 15:55 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M HC Kehra PB 2003 HC Viimsi PB 2003 Täna  
19.01.2020 17:10 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Kopli TA 2000 R-S/Tallinna SK TA 2000 Täna  
22.01.2020 19:00 Aruküla Põhikooli Spordisaal EMV 2020 M ML M Aruküla/Audentes Põlva Serviti  
22.01.2020 19:00 Viljandi Spordikeskus EMV 2020 M ML M Viljandi HC HC Kehra/Horizon Pulp&Paper  
23.01.2020 18:00 Mesikäpa Hall EMV 2020 M EL M Coop Põlva Raasiku/Mistra  
23.01.2020 19:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 M EL M HC Kehra/Primend Oskar  
23.01.2020 19:00 Viimsi kooli spordihoone EMV 2020 M EL M Viimsi/Tööriistamarket Tartu Ülikool  
23.01.2020 19:00 Tapa Spordikeskus EMV 2020 M ML M SK Tapa HC Tallinn 1  
24.01.2020 20:00 Mesikäpa Hall EMV 2020 M EL M Põlva/Arcwood Viljandi Spordikool  
26.01.2020 16:15 Kristiine Sport EMV 2020 M EL M Oskar Coop Põlva  
26.01.2020 16:30 Mesikäpa Hall EMV 2020 M EL M Põlva/Arcwood HC Kehra/Primend  
27.01.2020 19:00 Kalevi Spordihall EMV 2020 M ML M HC Tallinn 1 Põlva Serviti  
29.01.2020 19:00 Viljandi Spordikeskus EMV 2020 M ML M Viljandi HC Aruküla/Audentes  
29.01.2020 19:30 Raasiku Spordisaal EMV 2020 M EL M Raasiku/Mistra Viimsi/Tööriistamarket  
30.01.2020 17:45 Kristiine Sport EMV 2020 N W HC Tabasalu N SK Tapa/ Tapa SK N  
02.02.2020 17:00 Kristiine Sport EMV 2020 N W Reval-Sport/Padise N Reval-Sport/Mella N  
02.02.2020 18:00 Raasiku Spordisaal EMV 2020 M EL M HC Tallinn 2 HC Kehra/Primend  
Viimased mängud
19.01.2020 17:10 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Kopli TA 2000 R-S/Tallinna SK TA 2000 Täna  
19.01.2020 15:55 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M HC Kehra PB 2003 HC Viimsi PB 2003 Täna  
19.01.2020 14:30 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W HC Kehra TA 2000 SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 Täna  
19.01.2020 13:05 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Lasnamäe TA 2000 R-S/Kopli TA 2000 Täna  
19.01.2020 11:50 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M SK Tapa/Tapa SK PB 2003 HC Tallas PB 2003 Täna  
19.01.2020 10:25 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Tallinna SK TA 2000 HC Kehra TA 2000 Täna  
19.01.2020 09:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 R-S/Lasnamäe TA 2000 Täna  
18.01.2020 19:40 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W HC Kehra TA 2000 29 : 32 R-S/Kopli TA 2000 Lõppenud  
18.01.2020 18:25 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M HC Tallas PB 2003 21 : 21 HC Viimsi PB 2003 Lõppenud  
18.01.2020 17:10 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M SK Tapa/Tapa SK PB 2003 32 : 17 HC Kehra PB 2003 Lõppenud  
18.01.2020 15:45 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Tallinna SK TA 2000 61 : 11 R-S/Lasnamäe TA 2000 Lõppenud  
18.01.2020 14:20 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Kopli TA 2000 37 : 23 SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 Lõppenud  
18.01.2020 13:05 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M HC Viimsi PB 2003 12 : 35 SK Tapa/Tapa SK PB 2003 Lõppenud  
18.01.2020 11:50 Kehra Spordihoone EMV 2020 PB 2003 M HC Kehra PB 2003 19 : 21 HC Tallas PB 2003 Lõppenud  
18.01.2020 10:25 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W R-S/Lasnamäe TA 2000 16 : 48 HC Kehra TA 2000 Lõppenud  
18.01.2020 09:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 TA 2000 W SK Tapa/Tapa valla SK TA 2000 8 : 38 R-S/Tallinna SK TA 2000 Lõppenud  
16.01.2020 19:00 Kehra Spordihoone EMV 2020 N W HC Kehra N 30 : 27 HC Tabasalu N Lõppenud  
15.01.2020 19:00 Viljandi Spordikeskus EMV 2020 M EL M Viljandi Spordikool 24 : 30 Coop Põlva Lõppenud  
14.01.2020 18:00 Tapa Spordikeskus EMV 2020 N W SK Tapa/ Tapa SK N 24 : 41 Reval-Sport/Padise N Lõppenud  
12.01.2020 16:15 Kristiine Sport EMV 2020 M EL M Oskar 23 : 28 HC Tallinn 2 Lõppenud  
12.01.2020 15:10 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Viljandi SK PB 2003 21 : 21 Põlva SK PB 2003 Lõppenud  
12.01.2020 13:50 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Aruküla SK PB 2003 32 : 30 Tallinna KA PB 2003 Lõppenud  
12.01.2020 11:20 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Tallinna KA PB 2003 18 : 29 Viljandi SK PB 2003 Lõppenud  
12.01.2020 10:00 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Põlva SK PB 2003 38 : 9 Aruküla SK PB 2003 Lõppenud  
11.01.2020 18:50 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Viljandi SK PB 2003 32 : 26 Aruküla SK PB 2003 Lõppenud  
11.01.2020 17:30 Mesikäpa Hall EMV 2020 PB 2003 M Põlva SK PB 2003 35 : 27 Tallinna KA PB 2003 Lõppenud  
10.01.2020 19:30 Raasiku Spordisaal EMV 2020 M EL M Raasiku/Mistra 32 : 27 HC Kehra/Primend Lõppenud  
08.01.2020 19:00 Viljandi Spordikeskus EMV 2020 M EL M Viljandi Spordikool 25 : 24 Viimsi/Tööriistamarket Lõppenud  
07.01.2020 19:30 Tartu Ülikooli spordihoone EMV 2020 M EL M Tartu Ülikool 26 : 28 Coop Põlva Lõppenud