Top punaseid kaarte

NR Mängija Võistkond Mänge Punaseid
1. Hardo Levo SK Tapa/Tapa valla SK 8 1
2. Mart Varik HC Viimsi 7 1
3. Aleksandr Kirillov Tartu Ülikool 4 1
4. Kaur Tamme Tallinna KA/Audentes 7 1
5. Ken Rasmus Kiis Valga Käval 8 1
6. Jaanus Peeter Rüütli Tartu Ülikool 8 1
7. Martin Tani HC Kehra/Primend 8 1
8. Palle Viilu HC Tallinn 2 6 1

Top kollaseid kaarte

NR Mängija Võistkond Mänge Kollaseid
1. Ailar Puhasmets SK Tapa/Tapa valla SK 8 4
2. Karl Markus Kannel Coop Põlva 8 3
3. Jaan-Paul Varik Viljandi SK/Pärnu 7 2
4. Karel Mattias Peebo HC Tallinn/Mustamäe 8 2
5. Marten Mitt Valga Käval 8 2
6. Danel Žigadlo HC Tallas/Tallinna SK 9 2
7. Palle Viilu HC Tallinn 2 6 2
8. Andreas Kommer HC Tallinn 2 7 2
9. Taavi Tibar HC Tallinn 2 6 2
10. Mihhail Kašuba HC Kehra/Primend 7 2
11. Adrian Utsar Valga Käval 8 2
12. Ats-Kaarel Kaljuvee Viljandi SK/Pärnu 6 2
13. Greg Gornischeff HC Tallas/Tallinna SK 7 2
14. Urmas Rõuk HC Tallas/Tallinna SK 7 2
15. Marken Järv Tartu Ülikool 4 2
16. Aron Saarna Coop Põlva 7 2
17. Veiko Tigason Põlva/Arcwood 7 2
18. Hardo Levo SK Tapa/Tapa valla SK 8 2
19. Rasmus Eensaar Tallinna KA/Audentes 8 2
20. Teron Taal Coop Põlva 7 2
21. Priit Jõks Põlva/Arcwood 5 1
22. Kristofer - Robin Soomets Viljandi SK/Pärnu 4 1
23. Mark Lillenberk Tallinna KA/Audentes 8 1
24. David Nugis HC Tallinn/Mustamäe 8 1
25. Margo Piksööt Põlva/Arcwood 7 1
26. Karl Kõverik Tallinna KA/Audentes 8 1
27. Artur Gur-Arje HC Kehra/Primend 7 1
28. Sikk Albert HC Kehra/Primend 7 1
29. Sten-Erik Lepp HC Tallinn 2 4 1
30. Ants Pajuste HC Tallas/Tallinna SK 7 1
31. Ottisaar Ruudi HC Kehra/Primend 4 1
32. Henri Koort HC Viimsi 6 1
33. Anti Lanno SK Tapa/Tapa valla SK 5 1
34. Rando Sein Tartu Ülikool 8 1
35. Jan Pezonen Valga Käval 6 1
36. Erik Bairamov HC Tallinn/Mustamäe 8 1
37. Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe 8 1
38. Hugo Liiv Tallinna KA/Audentes 5 1
39. Nikita Makovei HC Kehra/Primend 3 1
40. Kermo Saksing Coop Põlva 7 1
41. Mart Kallaspoolik HC Viimsi 8 1
42. Hans Kristjan Urm HC Viimsi 8 1
43. Jaan Läänmäe HC Tallas/Tallinna SK 8 1
44. Sergei Ljubtšenko Põlva/Arcwood 6 1
45. Polad Mahmudov HC Tallinn/Mustamäe 2 1
46. Paavo-Otto Rohi HC Tallas/Tallinna SK 9 1
47. Jan-Jasper Arumäe HC Tallas/Tallinna SK 8 1
48. Mihkel Vaher HC Viimsi 8 1
49. Riho Villemson HC Viimsi 7 1
50. Oskar Luks HC Kehra/Primend 5 1
51. Jaanus Rätsep HC Tallinn/Mustamäe 5 1
52. Rene Volt Põlva/Arcwood 3 1
53. Siim Kübard Põlva/Arcwood 5 1
54. Sivert Raide Valga Käval 8 1
55. Priit Luuk-Luuken Coop Põlva 8 1
56. Erki Ehanurm HC Kehra/Primend 6 1
57. Kristjan Kärt SK Tapa/Tapa valla SK 8 1
58. Karl - Vahur Vahemets Viljandi SK/Pärnu 7 1

Top 2 minuti karistusi

NR Mängija Võistkond Mänge 2 minuteid
1. Jaan-Paul Varik Viljandi SK/Pärnu 7 7
2. Jürgen Adamson Tartu Ülikool 7 7
3. Hugo Liiv Tallinna KA/Audentes 5 7
4. Kermo Saksing Coop Põlva 7 6
5. Marek Kopli HC Tallas/Tallinna SK 9 6
6. Jaanus Peeter Rüütli Tartu Ülikool 8 6
7. Palle Viilu HC Tallinn 2 6 5
8. Hardo Levo SK Tapa/Tapa valla SK 8 5
9. Andreas Klammer HC Tallas/Tallinna SK 9 5
10. David Nugis HC Tallinn/Mustamäe 8 5
11. Kaur Tamme Tallinna KA/Audentes 7 5
12. Hans Kristjan Urm HC Viimsi 8 5
13. Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe 8 4
14. Kaspar Haiba HC Viimsi 7 4
15. Anti Lanno SK Tapa/Tapa valla SK 5 4
16. Riho Villemson HC Viimsi 7 4
17. Karl Markus Kannel Coop Põlva 8 3
18. Rasmus Eensaar Tallinna KA/Audentes 8 3
19. Erik Bairamov HC Tallinn/Mustamäe 8 3
20. Kristofer Mell Tallinna KA/Audentes 5 3
21. Paavo-Otto Rohi HC Tallas/Tallinna SK 9 3
22. Tarmo Salundi Põlva/Arcwood 4 3
23. Margo Piksööt Põlva/Arcwood 7 3
24. Ailar Puhasmets SK Tapa/Tapa valla SK 8 3
25. Karl Martin Kiis Valga Käval 6 3
26. Ragnar Põldma HC Tallinn/Mustamäe 8 3
27. Taavi Tibar HC Tallinn 2 6 3
28. Matthias Männik Tallinna KA/Audentes 8 3
29. Urmas Rõuk HC Tallas/Tallinna SK 7 3
30. Greg Gornischeff HC Tallas/Tallinna SK 7 3
31. Peeter Koppelmann SK Tapa/Tapa valla SK 5 3
32. Sikk Albert HC Kehra/Primend 7 3
33. Aron Saarna Coop Põlva 7 2
34. Andreas Kommer HC Tallinn 2 7 2
35. Oliver Villomann Tallinna KA/Audentes 6 2
36. Henri Koort HC Viimsi 6 2
37. Mart Varik HC Viimsi 7 2
38. Ats-Kaarel Kaljuvee Viljandi SK/Pärnu 6 2
39. Sergei Ljubtšenko Põlva/Arcwood 6 2
40. Adrian Utsar Valga Käval 8 2
41. Sivert Raide Valga Käval 8 2
42. Kristjan Järv HC Tallinn 2 7 2
43. Janis Selge HC Tallinn 2 4 2
44. Sten-Erik Lepp HC Tallinn 2 4 2
45. Jan Erik Pukk HC Tallas/Tallinna SK 7 2
46. Danel Žigadlo HC Tallas/Tallinna SK 9 2
47. Veiko Luik Valga Käval 5 2
48. Karl Kask Viljandi SK/Pärnu 7 2
49. Teron Taal Coop Põlva 7 2
50. Martin Tani HC Kehra/Primend 8 2
51. Daniel Velijev Valga Käval 8 2
52. Ken Rasmus Kiis Valga Käval 8 2
53. Rainis Moro Tartu Ülikool 8 2
54. Polad Mahmudov HC Tallinn/Mustamäe 2 2
55. Taavi Tigason Tartu Ülikool 8 2
56. Mihkel Mitt Valga Käval 8 2
57. Georg Gustav Kont HC Viimsi 6 2
58. Siim Markus Saarend Tartu Ülikool 1 1
59. Martin Pihlamägi HC Tallinn 2 6 1
60. Alex Topper HC Viimsi 2 1
61. Oliver-Gerd Vald HC Viimsi 4 1
62. Trivo Vaigurand SK Tapa/Tapa valla SK 7 1
63. Cevyn Tint SK Tapa/Tapa valla SK 7 1
64. Aron Leppik HC Tallas/Tallinna SK 5 1
65. Aivar Laaniste HC Tallinn 2 5 1
66. Riiko Kaseorg Valga Käval 2 1
67. Randel Matthias Lepp Coop Põlva 8 1
68. Reio Kähr Coop Põlva 8 1
69. Jorma Käsper HC Tallinn 2 6 1
70. Tõnu Jõks Tartu Ülikool 8 1
71. Mark Lillenberk Tallinna KA/Audentes 8 1
72. Ott-Sander Rosin HC Viimsi 2 1
73. Kermo Pilden HC Tallas/Tallinna SK 5 1
74. Siim Pinnonen HC Viimsi 4 1
75. Daniel Kaur HC Tallinn 2 3 1
76. Kaupo Märjamaa HC Tallinn 2 5 1
77. Marten Mitt Valga Käval 8 1
78. Jaanus Rätsep HC Tallinn/Mustamäe 5 1
79. Oskar Luks HC Kehra/Primend 5 1
80. Mark Tjurlik HC Tallinn/Mustamäe 8 1
81. Artur Gur-Arje HC Kehra/Primend 7 1
82. Veiko Tigason Põlva/Arcwood 7 1
83. Rasmus Miller HC Tallas/Tallinna SK 9 1
84. Priit Luuk-Luuken Coop Põlva 8 1
85. Jan Pezonen Valga Käval 6 1
86. Tarmo Ulla HC Tallinn 2 7 1
87. Karel Mattias Peebo HC Tallinn/Mustamäe 8 1
88. Kert Mõistus Valga Käval 8 1
89. Romet Nõgene Valga Käval 7 1
90. Marti Neudorf Tallinna KA/Audentes 6 1
91. Jaan Pirk Tallinna KA/Audentes 3 1
92. Tiit Neeme Põlva/Arcwood 1 1
93. Henry Jõesalu Coop Põlva 8 1
94. Mihkel Parm HC Kehra/Primend 7 1
95. Mihhail Kašuba HC Kehra/Primend 7 1
96. Owe-Martti Lemsalu HC Viimsi 5 1
97. Pavel Balabko HC Tallinn 2 4 1
98. Karl - Vahur Vahemets Viljandi SK/Pärnu 7 1